Strona główna Informacje Jeleniogórskie podziemia już niebawem zachwycą!

Jeleniogórskie podziemia już niebawem zachwycą!

4579
0
PODZIEL SIĘ
Arado Jelenia Góra
Tomasz Hołownia, Krzysztof Cybulski oraz Maciek Rgewicz podczas zwiedzania jeleniogórskich podziemi / bunkrowo.pl
bramy czasu jelenia góra
Tomasz Hołownia z bunkrowo.pl oraz Maciek Rgewicz z Time Gates – Bramy Czasu przed głównym wejściem do podziemi / bunkrowo.pl

Time Gates – Bramy Czasu to projekt, który mieliśmy okazję ujrzeć w momencie, gdy… Jeszcze nie istniał! Zajrzeliśmy w podziemia Jeleniej Góry w czasie, gdy jeszcze nie została utworzona tutaj atrakcja turystyczna. Niesamowity klimat miejsca gwarantuje, że powstanie tutaj nie lada gratka dla miłośników podziemi, fortyfikacji i nie tylko! Bramy Czasu powstają bowiem w podziemiach co najmniej nietypowych… Wyobraźcie sobie schron, który składa się z totalnie 3. odmiennych epok i stylów budowy! Znajdziemy tutaj żelbetowe ściany, znajdziemy ręcznie drążoną sztolnię, znajdziemy też dokładnie ociosane kamienie i wysokie na kilka metrów hale! Całość miała pomieścić łącznie 6000 osób! Absolutny podziemny zawrót głowy, każdy zakręt to przygoda, architektoniczny majstersztyk! To wszystko skrywają podziemia, w które nowe życie już niebawem tchnie ekipa z Projekt Arado – zaginione laboratorium Hitlera. Dzięki ich uprzejmości zwiedziliśmy całość oraz wysłuchaliśmy planów, które zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku, bowiem już w grudniu nastąpi oficjalne otwarcie nowej trasy turystycznej.

schron jelenia góra
Sztolnia wchodząca w skład jeleniogórskiego schronu / bunkrowo.pl

Przygotowujemy dla Was film z tego miejsca, w którym zobaczycie je w stanie surowym. Dodatkowo dołożymy wszelkich starań, aby dotrzeć na uruchomienie trasy i pokazanie Wam wszystkich zmian, które miały miejsce! Już teraz możemy z czystym sumieniem polecić jeleniogórskie podziemia, ponieważ wiemy kto stoi za projektem i wiemy, że będzie to zrealizowane dobrze!

Jesteśmy przekonani, że to miejsce zamieni się w kolejną niesamowitą atrakcję turystyczną Dolnego Śląska!