Strona główna O nas

O nas

13. listopada 2012 roku o 14:21 bunkrowo.pl zaczęło istnieć. To właśnie wtedy kupiliśmy domenę serwisu. Oczywiście prace nad serwisem rozpoczęły się odpowiednio szybciej, jednak to właśnie data wykupienia domeny stała się tą „urodzinową”… Początkowo miał to być zwyczajny blog, parę tekstów, trochę zdjęć i tyle… Z biegiem czasu blog urósł do tego, co widzicie dzisiaj. Gdy zaczynaliśmy, pierwszym kamieniem milowym było zdobycie pierwszych 200. fanów na Facebooku! Serio, do dzisiaj pamiętamy tą radość! Na chwilę obecną na Facebooku śledzi nas ponad 10.000 ludzi, a ponad 7.000 osób subskrybuje nasz kanał na YouTube. 

Początkowo serwis był tworzony przez jedną osobę, jednak z biegiem czasu i przygód pojawiały się kolejne, także poznaj nas:

Maciej Hajnos – założyciel serwisu. Dba o techniczną stronę portalu oraz kanału na YouTube, dodatkowo często staje za kamerą. Pomysłodawca i współautor dwóch serii filmów – „Podziemna Polska” oraz „Duchy Czasu”, autor serii „Pomysłowy Outdoor”. Grotołaz Speleoklubu Bobry „Żagań”.

 

Tomasz Hołownia – pisze, filmuje, montuje. Współautor serii „Podziemna Polska”, „Duchy Czasu” i autor serii „Projekt Nur”. Technik dostępu linowego (IRATA).

 

 

Ireneusz Gronczewski – pisze, dokumentuje, opracowuje logistykę.

 

 

 

 

Od początku działalności portalu mówiły o nas takie media jak: Jedynka Polskie Radio, Radio Zielona Góra, Radio Zachód, Radio Index, UZetka Gazeta Studencka czy Portal Uniwersytecki wZielonej.pl.

Nasze produkcje filmowe publikowane były między innymi na łamach serwisu dla Mężczyzn – Logo24.pl, w internetowym wydaniu Gazety Wyborczej czy w Podróże Gazeta.pl, natomiast nasze działania związane z promocją lubuskich fortyfikacji zostały zaprezentowane na antenie Telewizji Polskiej!

Jeżeli jesteś zainteresowany rozmową z nami na temat portalu bunkrowo.pl, serii filmów dokumentalnych Podziemna Polska czy innych naszych działań, to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami: kontakt@bunkrowo.pl

bunkrowo.pl w mediach