Bunkier satanistów w lesie na Śląsku – Urbex History

3199
0
PODZIEL SIĘ

„Dziś odwiedzimy las w Rudzie Śląskiej, koło Katowic który usłany jest opuszczonymi bunkrami, w jednym z nich w 1999 roku doszło do rytualnego morderstwa na tle satanistycznym” – mówią chłopacy z Urbex History.

Wewnątrz schronu znajduje się odwrócony krzyż, trzy litery F (to szósta litera alfabetu łacińskiego, co w przełożeniu na Apokalipsę św. Jana oznacza liczbę bestii – 666). Na ścianach bunkra krwawą czerwienią namalowano krzyż Konfucjusza i symbole bóstw Amona i Ra. Pojawia się też napis „Dies Mies Jeschet boenedoesef douvena enithemaus”, co oznacza: „Ta podwójna ofiara dobra jest dla miejsca dwóch żyć”.
Sprawcy morderstwa, Tomasz S. i Robert K. w marcu 2000 roku zostali skazani przez Sąd Okręgowy w Katowicach. W lipcu tego samego roku katowicki Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok dożywocia dla pierwszego z mężczyzn i 25 lat więzienia dla drugiego. Obrońca Tomasza S. wniósł kasację do Sądu Najwyższego. Ten utrzymał wysokość kary, tłumacząc, że oprócz kodeksów w sprawie brano pod uwagę także wartości moralne i obyczaje.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3381603,w-rudzie-slaskiej-uwierzyli-w-szatana-i-zabili-czy-morderca-z-rudy-wyjdzie-na-wolnosc,1,id,t,sa.html

Bunkrowo.pl - sklep