Rajd 4×4 po Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym

2854
0
PODZIEL SIĘ

MRU czyli Międzyrzecki Rejon Umocniony, to miejsce które od zawsze przyciągało do siebie samochody terenowe… Tak też było tym razem!
W dniach 6-7 sierpnia 2016 wybraliśmy się razem z zielonogórską ekipą Dream Team 4×4 na Rajd Turystyczny 4×4 po Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym. Trasa przygotowana dla samochodów terenowych rozpoczynała się w miejscowości Brody, a kończyła w Bledzewie przy elektrowni wodnej wybudowanej w latach 1906 – 1911. Blisko 130 kilometrów trasy terenowej i ponad dwadzieścia załóg oznaczało jedno – sporo zabawy! Dodatkowo w niedzielę oprowadziliśmy uczestników rajdu po fortyfikacjach wchodzących w skład MRU. Odwiedziliśmy dwie Grupy WarowneSchill i Ludendorff oraz Panzerwerk 724. Zobaczcie co się działo w ciągu tych dwóch dni!

Więcej na temat Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego znajdziesz w naszym filmie realizowanym w ramach projektu Podziemna Polska, gdzie dokładnie omawiamy historię tego miejsca.

Zobacz także nasze wideo ze zjazdów linowych, które zorganizowaliśmy w schronie Pz.W.717 w czasie „Przełamania 2017”. Jeżeli wolisz nieco mnie oficjalne działania, to zobacz nasz zjazd w podziemia MRU w… Garniturach!

Bunkrowo.pl - sklep