Piękna opuszczona kopalnia łupka – Duchy Czasu #21

1825
0
PODZIEL SIĘ

Chyba najpiękniejsza opuszczona kopalnia jaką dane nam było zwiedzić do tej pory. Czeska kopalnia łupka ilastego o głębokości 60 metrów. Natrafiliśmy na sprzeczne dane – jedne źródła mówią, że kopalnia funkcjonowała do 1 Wojny Światowej, a inne, że działała do końca 1945 roku… Trudno ocenić, która data jest prawdziwa, jednak bez względu na czas zaprzestania wydobycia jest co oglądać pod ziemią! Urocza, piękna, przestronna, klimatyczna kopalnia! Zapraszamy pod ziemię!

► SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://bit.ly/2GYDS4f
► FACEBOOK: https://bit.ly/2J5ycWC
► INSTAGRAM: https://bit.ly/2GnlYez
► KUP SOBIE KOSZULKĘ: https://bit.ly/2uBuKzP

Kontakt z nami: kontakt@bunkrowo.pl

Bunkrowo.pl to grupa eksploratorów, która za cel postawiła sobie odkrywanie historii i dzielenia się nią ze swoimi Widzami i Czytelnikami. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca w Polsce oraz za granicą kraju. Często odwiedzane przez nas lokalizacje są tajne lub niedostępne dla każdego człowieka. Dotychczas w naszych filmach uwieczniliśmy największe fortyfikacyjne podziemia w Europie – Międzyrzecki Rejon Umocniony, odwiedziliśmy radioaktywną Zonę, Prypeć i elektrownie w Czarnobylu, eksplorowaliśmy kopalnie i sztolnie Dolnego Śląska… Pamiętaj! Urban Exploration (nazwa często skracana do Urbex lub UE) to eksploracja opuszczonych miejsc i jest zajęciem niebezpiecznym i może doprowadzić do śmierci lub kalectwa! Zwiedzanie opuszczonych miejsc jest często niezgodne z przepisami prawa! Prezentowane przez nas materiały mają charakter dokumentalny i w żadnym wypadku nie powinny być odbierane jako poradnik. Nie ponosimy odpowiedzialności za próby naśladowania naszych działań. W czasie eksploracji kierujemy się zasadą „Take Only Pictures, Leave Only Footprints” czyli „Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp”. Nie kradniemy, nie dewastujemy oraz w żaden sposób nie szkodzimy eksplorowanym przez nas miejscom. Nie udzielamy informacji na temat lokalizacji odwiedzanych miejsc.

Montaż: Maciej Hajnos / bunkrowo.pl Kamera: Tomasz Hołownia / Maciej Hajnos Muzyka: Dreams by Firefl!es https://soundcloud.com/mangesh-dongar… Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: http://bit.ly/dreams-fireflies Music promoted by Audio Library https: https://youtu.be/UD0-KV3SoGI Carol Of The Bells by Audionautix http://audionautix.com Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: https://bit.ly/_carol-of-the-bells Music promoted by Audio Library https://youtu.be/JZkvL0snS7w