Kopalnia kaolinu – making of – Duchy Czasu #14

2182
0
PODZIEL SIĘ

Tym razem zabieramy Was do Czech! Pokonaliśmy ponad 500 kilometrów w jedną stronę, żeby spędzić noc w kopalni kaolinu i nagrać dla Was materiał! Dzisiaj w Wasze ręce oddajemy odcinek „making of”, gdzie zobaczycie, że bunkrowo.pl to zwykłe szare ludki, które pod ziemią się bawią i robią to, co robią! Za dwa tygodnie wracamy z solidnym materiałem z tego miejsca!

Co istotne! To nasz pierwszy materiał +18 na kanale! No bo jednak naszym podziemnym biwakom towarzyszy alkohol, więc sami rozumiecie… NIE RÓBCIE TEGO CO MY!
My jesteśmy starzy i głupi i możemy, a Wy nie ryzykujcie!

Bunkrowo.pl to grupa eksploratorów, która za cel postawiła sobie odkrywanie historii i dzielenia się nią ze swoimi Widzami i Czytelnikami. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca w Polsce oraz za granicą kraju. Często odwiedzane przez nas lokalizacje są tajne lub niedostępne dla każdego człowieka. Dotychczas w naszych filmach uwieczniliśmy największe fortyfikacyjne podziemia w Europie – Międzyrzecki Rejon Umocniony, odwiedziliśmy radioaktywną Zonę, Prypeć i elektrownie w Czarnobylu, eksplorowaliśmy kopalnie i sztolnie Dolnego Śląska… Pamiętaj! Urban Exploration (nazwa często skracana do Urbex lub UE) to eksploracja opuszczonych miejsc i jest zajęciem niebezpiecznym i może doprowadzić do śmierci lub kalectwa! Zwiedzanie opuszczonych miejsc jest często niezgodne z przepisami prawa! Prezentowane przez nas materiały mają charakter dokumentalny i w żadnym wypadku nie powinny być odbierane jako poradnik. Nie ponosimy odpowiedzialności za próby naśladowania naszych działań. W czasie eksploracji kierujemy się zasadą „Take Only Pictures, Leave Only Footprints” czyli „Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp”. Nie kradniemy, nie dewastujemy oraz w żaden sposób nie szkodzimy eksplorowanym przez nas miejscom. Nie udzielamy informacji na temat lokalizacji odwiedzanych miejsc.

Bunkrowo.pl - sklep