#1 Duchy Czasu – Trzy rotundy

3285
0
PODZIEL SIĘ

Aby dotrzeć do tego miejsca pokonaliśmy prawie 400 kilometrów. Już na samym początku nie było łatwo. Zaledwie kilka kilometrów od wjechania na autostradę A2 stanęliśmy w korku… Na dwie godziny. Docelowy dojazd w okolicy północy przedłużył się do 2:30 nad ranem, jednak mimo wszystko cel został przez nas osiągnięty.

Kompleks budynków, który powstał w okolicach lat sześćdziesiątych. Trzy rotundy, połączone przeszklonymi korytarzami, podzielone są na sto dwadzieścia pokoi, a każdy z nich ma swoją łazienkę oraz kuchnię. Na terenie ośrodka znajduje się także duża, całkiem nieźle wyposażona jeszcze kuchnia ze stołówką, plac zabaw z huśtawkami, pełnowymiarowe boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz kort tenisowy. Parkingi mogły pomieścić nawet do stu pięćdziesięciu aut, a cały teren do tej pory jest ogrodzony.

Największym atutem tego miejsca jest jego wyposażenie. Na każdym kroku możemy zobaczyć to, co służyło kiedyś turystom i właścicielom ośrodka. Niesamowita eksploracja i pierwszy zarejestrowany przez nas Duch Czasu! Zobaczcie co uchwyciła nasza kamera!