Schron pod Twoim domem – Urbex History

1534
0
PODZIEL SIĘ

Wszelkiego rodzaju schrony są dla nas szczególnie istotne, w końcu nazwa bunkrowo.pl zobowiązuje! Dlatego też zapraszamy Was na kolejną wyprawę chłopaków z Urbex History.

Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie się ukryć przed atakiem atomowym? Gdzie szukalibyście bezpieczeństwa w momencie wybuchu trzeciej Wojny Światowej?

Za czasów Zimnej Wojny i okresu PRL w Polsce wszyscy wiedzieli co robić… Podczas niebezpieczeństwa mieli uciekać do schronu w… piwnicy swojego bloku. W tych latach budowano takie miejsca schronienia.

Kilka słów o Urbex History:

Co to Urbex i czym jest Urbex i Urbex History ? Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do historii. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla wszystkich. W każdym z naszych materiałów o Urbex jest motyw historyczny, co nas wyróżnia na tle innych ekip. Zwiedziliśmy już wiele miejsc w Polsce jak chociażby Tajne radzieckie miasto w Polsce – Pstrąże – , ale też i poza granicami naszego kraju np. Czarnobyl, Radioaktywną Zone i Prypeć.

!! PAMIĘTAJ !! Urbex to niebezpieczne hobby, mogące prowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie. Nie naśladuj scen widocznych na filmie.

Bunkrowo.pl - sklep