Opuszczony poradziecki szpital w Legnicy – Urbex History

9561
0
PODZIEL SIĘ

Opuszczony szpital w Legnicy to miejsce, które zna każdy fan urbexu w Polsce. Potężny budynek z korytarzami, które wydają się nie mieć końca, historia która skrywa się w murach i lokalizacja. To wszystko sprawia, że na temat tego szpitala pojawiło się w sieci mnóstwo artykułów, zdjęć czy filmów… Sami mieliśmy okazję zrealizować materiał na temat tego miejsca, a dzisiaj zapraszamy Was do zapoznania się z filmem przygotowanym przez ekipę Urbex History.

Kilka słów o Urbex History:

Co to Urbex i czym jest Urbex i Urbex History ? Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do historii. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla wszystkich. W każdym z naszych materiałów o Urbex jest motyw historyczny, co nas wyróżnia na tle innych ekip. Zwiedziliśmy już wiele miejsc w Polsce jak chociażby Tajne radzieckie miasto w Polsce – Pstrąże – , ale też i poza granicami naszego kraju np. Czarnobyl, Radioaktywną Zone i Prypeć.

!! PAMIĘTAJ !! Urbex to niebezpieczne hobby, mogące prowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie. Nie naśladuj scen widocznych na filmie.

Jeżeli doceniasz pracę chłopaków z Urbex History, to koniecznie zostań z nimi na dłużej! Zapoznaj się z ich mediami społecznościowymi:

SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► http://bit.ly/2yJTWCv
PATRONITE – wspomóż projekt i wyprawy ►http://bit.ly/2yidnoJ 
Zobacz nas na Facebooku: http://bit.ly/2yuULy2
Kup sobie koszulę: http://urbexhistory.cupsell.pl
Kontakt z nami: urbexhistory@gmail.com

Bunkrowo.pl - sklep