Strona główna Informacje Wojciech Chmielarz – Farma lalek – KONKURS!

Wojciech Chmielarz – Farma lalek – KONKURS!

2352
0
PODZIEL SIĘ
farma lalek

Drodzy Czytelnicy!
Podczas pierwszej ekspedycji w kopalni uranu Podgórze w Kowarach, bawiąc się na skokach na linach, odwiedził nas gość Włodarzy miejsca. Wojtek przyszedł poskakać z nami do wąwozu. Złapał zajawkę i bardzo mu się podobało! Ale jak się okazało Wojtek nie przyjechał do kopalni od tak, turystycznie. Przyjechał on bowiem promować swoją książkę, której akcję osadził w realiach spokojnych Karkonoskich wsi.

Fabuła tego kryminału opowiada o gwałcie, morderstwie, oraz o… uranowych sztolniach i zagadkach z nimi związanymi.

Oczywiście nie mogliśmy wyjechać z Kopali Podgórze bez własnego egzemplarza książki Wojciecha Chmielarza pt. „Farma Lalek”. Mało tego – mamy także jeden egzemplarz ze specjalną dedykacją od autora dla kogoś z Was! Macie chrapkę na dobry kryminał oparty na wydarzeniach usytuowanych w jednym z naszych ulubionych miejsc? Jeśli tak, to nic prostszego, by ją wygrać w naszym konkursie!

Jeśli wybieracie się na ciekawe trasy turystyczne, to polecamy Kopalnię Uranu Podgórze, w Kowarach nieopodal Karpacza. A gdy już tam będziecie, to sfotografujcie swoją ekipę, siebie samą/samego, poproście o zdjęcie przewodnika/z przewodnikiem na tle wagonika kopalnianego z napisem KOPALNIA PODGÓRZE, znajdującego się pomiędzy wejściami do sztolni 19 i 19a. Następnie wyślijcie fotę do nas na adres e-mail: kontakt@bunkrowo.pl z dopiskiem „KONKURS KSIĄŻKA”. Największa ilość polubień w głosowaniu sprawi, że wyślemy książkę autorowi zdjęcia!

Czas na wysyłanie zdjęć jest dość długi, bo dajemy Wam na to całe wakacje – wysyłacie zdjęcia do 31 sierpnia. 1 września umieścimy wszystkie zdjęcia w osobnej galerii i rozpoczniemy publiczne głosowanie. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 września 2016 roku.

Prosimy o wysyłanie zdjęć podpisanych imieniem i nazwiskiem autora.