Strona główna Informacje Konkurs – Podziemny Szczecin

Konkurs – Podziemny Szczecin

2506
0
PODZIEL SIĘ
podziemny szczecin

Wraz z ostatnią częścią ujęć z naszej wyprawy do Szczecina mamy dla naszych najwytrwalszych obserwatorów konkurs. Przygotowaliśmy go razem z autorami dwóch książek poświęconych tajemnicom podziemnego Szczecina. https://www.facebook.com/podziemnyszczecinksiazka/
Do wygrania są obie części książki „Podziemny Szczecin” wraz z autografami i dedykacją od autorów! Publikacje te to nie lada gratka dla fanów schronów, bunkrów, podziemnych miast. Zawierają multum świetnych zdjęć, grafik 3D oraz rzeczowych opisów. Jest to pozycja obowiązkowa na półce każdego miejskiego eksploratora.

W jaki sposób można stać się posiadaczem tychże książek?

To wyjątkowo proste – wystarczy napisać krótki komentarz pod naszym ostatnim filmem dotyczącym szczecińskich podziemi, który znajduje się pod tym linkiem, a w jego treści opisać swoje marzenie związane z jakimkolwiek miejscem na Podziemnej Mapie Polski, które z tych magicznych miejsc chciałabyś/chciałbyś zwiedzić oraz dlaczego. Najbardziej błyskotliwe oraz kreatywne wypowiedzi nagrodzimy wspomnianymi pozycjami o Podziemnym Szczecinie! Co istotne – aby wziąć udział w konkursie musisz subskrybować nasz kanał!

Na komentarze z opisem miejsc czekamy do 14.01.2018.