Strona główna Informacje Agregator Przygody

Agregator Przygody

1507
0
PODZIEL SIĘ
agregator przygody

Każde działanie mające na celu propagowanie czynności nam bliskich jest dobre i warto o tym mówić. Jak wiecie, poza bunkrami i podziemiami lubimy wszystko, co kojarzy się z ogólnie pojętym outdoorem i przygodą. Właśnie powstał projekt, który ma gromadzić tego typu treści!

Agregator Przygody to internetowy projekt, którego celem jest zebranie w jednym miejscu najlepszych materiałów o tematyce przygodowej. Pomysłodawcą projektu jest Kajetan Wilczyński z kanału Adventurer. W chwili obecnej projekt jest współtworzony przez 11. twórców z najciekawszych polskich kanałów i blogów, dzięki czemu na łamach projektu zobaczycie treści od takich twórców jak: bunkrowo.pl, Łowcy Przygód, PrzygodowaTV, Sietra Urbex, Urban Squad, Wyprawy Leona, Żądny Przygód czy Sojer.

Jakie materiały będą udostępniane na stronie projektu? Jak mówi Kajetan: „Przyjęliśmy założenie, że udostępniamy filmy, które przede wszystkim inspirują, są angażujące i wciągające dla widza”. Dzięki temu możecie mieć pewność, że nie znajdziecie tutaj filmów prezentujących surowy obraz z kamery, bez montażu, muzyki, ciekawych ujęć.

Tworzysz filmy, artykuły, fotoblogi? Napisz do Agregatora Przygody, a oni opublikują Twoje treści na stronie!

Bunkrowo.pl - sklep